Увольнение последним днем отпуска выходной


По умолчанию

Пробачте, а хто візував заяву? Працівник допустив помилку не подивився увольнение последним днем отпуска выходной у календар, а директор? Керуючись чинним законодавством правильно буде звільнити останнім робочим днем, отже останній робочий день 21.03.2008р. Пояснюю якщо ви захочете звільнити його 24.03.2008р. (так як я розумію по ст. 38 КЗпП України), тоді 14 денний термін вийде і трудові відносини вважатимуться такими що тривають, а раніше подана заява не дійсною. Оскільки провести розрахунки выходной з працівником у вихідний день ви не зможете, звільняєте у п'ятницю, для того щоб не порушувати чинного законодавства і провести відповідні розрахунки, зробити записи у документи, ознайомити з наказом.
P.S. На наступний раз нехай керівник ставить на наказі візу з датою звільнення.


Источник: http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2788



Рекомендуем посмотреть ещё:


Закрыть ... [X]

Прием на работу и увольнение в нерабочий день законом не Красивое поздравление для любимой жены

Увольнение последним днем отпуска выходной Увольнение последним днем отпуска выходной Увольнение последним днем отпуска выходной Увольнение последним днем отпуска выходной Увольнение последним днем отпуска выходной Увольнение последним днем отпуска выходной Увольнение последним днем отпуска выходной Увольнение последним днем отпуска выходной

ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИ